+38 (068) 67-67-488 

Про що розповість борода

gallery/jebrx3zqqte

Чоловіки з бородою завжди викликали інтерес серед прекрасної статі. В результаті цього, сильна стать цим користується. Саме тому багато чоловіків носять бакенбарди, вуса, бороду. Існує величезна безліч варіацій стрижок бороди, а якщо чоловік вибирає саме одну для себе, значить, вона може розповісти про нього якісь речі.
Ділові люди, в основному, вибирають рівні вуса, немов стрижуть їх по одній лінії. У більшості випадків, вони відповідальні, зібрані і ніколи не показують своїх справжніх емоцій на все, що відбувається навколо.

Творчі та романтичні особистості, є прихильниками вузьких і тонких вусів, які ще більш завужені до кінця можуть навіть завиватися, як у Сальвадора Далі. Наприклад, він себе вважав невідпорним серцеїдом. Так і представники таких вусів вважають себе неординарними особистостями.
Якщо у вашому оточенні є людина з пишними вусами і кінчики вузькі і закручені вгору, тоді він може самостійно, без чийогось ради, приймати будь-яке рішення. якщо ж вуса опущені вниз, тоді людина невпевнений у собі і хоче звернути на себе увагу.
Бакенбарди, в поєднанні з вусами і бородою, символізують про те, що людина з широкою душею і добрий. про таку людину, з легкість, можна сказати "власник слов'янської душі.
Наявність бакенбардов і вусів говорить про те, що перед вами творча натура.